| anonim_4396 a întrebat:

Am cumpărat de la Petrol atunci când a fost promoție o E-BODA IzzyComm Z700 II și intr-una de Cum o pornești tot instalează aplicații aiurea numai prostii afișează reclame și e inutilizabil. I-Am dat factory reset și din recovery și de peste tat da afișează prostii și în timpul configurării inițiale. Am vrut sa îi dau Software Update de pe tableta dar când se reporneste sa instaleze zice ceva cu Partition setting incorect. Update.zip failed. Installation aborted. Vreo soluție? Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Iti recomand sa dai o scanare virusi de pe PC. Adica click dreapta pe partitie si proprietati -> tools -> check drivers
Daca nu a functionat ma anunti.

Răspuns utilizator avertizat