| MaeRii a întrebat:

Buna,am cumparat un card de memorie pentru telefon Alcatel si am pus muzica pe el insa nu imi apare in playlist de muzica.Ce trebuie facut ca sa imi apara? Telefonu are foarte putin spatiu in el din cauza ca are jocuri si programe de la el ce nu pot fi sterse.

2 răspunsuri:
| bodanus a răspuns:

Cauta in memoria tel.magazin play are o iconita aceasta functie, daca nu scoate cardul din tel si insereaza pe calculator sau laptop si vezi unde ai pus muzica!

| MihaVeve a răspuns:

Probabil este in alt fisier toata muzica, asa mi s-a intamplat si mie, candva! happy