| Dan202 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un telefon si am scos cardul de memorie din tableta si pictogramele de la jocuri nu imi apar, dar muzica, imaginile care le am pe card imi apar. Ce trebuie sa fac sa imi apara pictogramele de la jocuri? Funda raspunsului castigator!

Răspuns Câştigător
| NeedMoreMods a răspuns:

Introduci cardul inapoi pe tableta si intri la setari la manager de aplicatii si le muti pe dispozitiv. Nu apareau pentru ca erau puse pe card di cum l-ai scos. Funda?