| Dan202 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un telefon si am scos cardul de memorie din tableta si pictogramele de la jocuri nu imi apar, dar muzica, imaginile care le am pe card imi apar. Ce trebuie sa fac sa imi apara pictogramele de la jocuri? Funda! Repede va rog!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai scuza-ma... dar cum vrei sa apara daca nu au fost niciodata instalate pe acel telefon?
Daca vrei sa iti apara trebuie sa le instalezi si pe telefon.

| Gillies_Andreea_1995 a răspuns:

Nu iti apar pe ecran sau in meniu?

| Gillies_Andreea_1995 a răspuns:

Daca nu gasesti pictogramele pe ecran, intra in meniu, tine apasat pe pictograme si pune-le pe ecran unde doresti