| Popa_Ana_1994 a întrebat:

Am hotarat sa-mi iau un telefon mai performant si am cautat imigini pe internet.in cele din urma am gasit telefonul Sony xperia e dar din poze nu-mi dau seama cum e si daca detineti un astfel de telefon as vrea sa stiu daca e mare si daca e performant. eu as vrea sa fie mare si nu-mi dau seama din poze...

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

- Cauta telefonul care-ti place si
uita-te la caracteristici la "dimensions". Xperia E e bun, da e cam mic (113 mm). Daca vrei mari cauta de la 125 mm in sus. Daca chiar vrei sa vezi cat e de mare/mic, uita-te la "dimensiuni" si taie un dreptunghi din hartie la aceleasi dimenisuni. (serios).
- E cel mai sigur mod de a nu gresi. Oricum telefoanele mai mari sunt performante.