| random1620 a întrebat:

Buna! Am incercat sa imi instalez google classroom pe telefon dar nu am reusit sa ma conectez (am un cont de la scoala cu care trebuie sa o fac). Profesorii mi-au zis sa imi instalez device policy ca sa functioneze. Am incercat dar tot nu functioneaza. In schimb mi s-a creat in telefon un "spatiu de lucru" fata de cel "personal" (cel pe care il aveam inainte, adica doar pe asta il aveam). Intrebarea mea e cum as putea sa sterg acest spatiu de lucru (am incercat sa dezinstalez aplicatiile dar tot nu dispare)

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Device policy nu ajuta lol. Tie iti trebuia aplicatie, nume si parola. Daca iti dadea o eroare cand incercai sa te loghezi acolo e buba.

| RxTx a răspuns:

Mergi cu telefonul la școală poate din cati colegi ai și toți au reușit se găsește unul mai deștept care sa îți poată instala