| VasileIonela14 a întrebat:

Am inteles ca RETRICA poate fi acum utilizata si pe ANDROID. Am o prietena care are android 4.2.2 care a reusit sa si-o ia direct de pe Magazin Play. Si o alta prietena are are android 4.1.2 [ la fel ca mine]... care, de asemene a putut descarca aces program (tot de pe Magazin Play). Iar eu nu pot sa descarc Retrica, cel putin nici nu-mi apare in acea lista de pe Magazin Play. Imi apar doar acele "RETRICA VIWER". Eu de ce n-o pot descarca? sad

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Pai ce telefon ai? Posibil sa nu fie aplicatia compatibila cu telefonul tau! Iti dau un sfat, daca vrei sa-ti iei aplicatii conecteazate cu contul google la magazin play, si pe Pc tot cu acelasi cont, si intra pe PC pe google play si alegeti aplicatia dorita, iar langa butonul de "install" iti va aparea daca e compatibila sau nu cu telefonul tau, sper ca team lamurit si ai inteles ceva.

| VasileIonela14 explică (pentru Bizzle):

Am SAMSUNG GALAXY YOUNG S6312 happy. Multumesc frumos :*

1 răspuns: