| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe app market de pe telefon. Am apasat sa downloadez un joc, si nu merge. Imi spune ca nu s-a putut downloada. Precizez ca am android 2.3. Ce pot face pentru a downloada?

2 răspunsuri:
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Buna, si eu am Android si stiu despre ce vorbesti. In primul rand, nu toate aplicatiile de pe Market sunt compatibile pe Android (Exemplu STARDOM apare pe Market, dar este numai pentru tablete). Poate sa mai fie si problema lipsei de spatiu pe mobil sau semnal de internet prost.
Daca nu, poate ca cei care detin jocul isi update-aza jocul si din cauza asta s-ar putea sa nu mearga. Spune-mi cum se cheama aplicatia (jocul) si o sa verific. Sper sa iti mearga, dar daca nu asta este, mai sunt jocuri!

| Afgshhakakl a răspuns (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

De exemplu, vreau sa downloadez fruit ninja sau POU. Eu incerc sa downloadez cu net de la wi-fi, nu stiu daca are vreo legatura happy