| Giuliaaa282 a întrebat:

Am Iphone 7 si de ceva vreme persoana pe care o sun nu ma aude, dar daca inchid si sun inapoi sau ma suna ea pe mine se aude perfect. Care e problema? Daca ar fi probleme la microfon nu s-ar auzi deloc, nu? Mai am o prietena care pateste tot asa, tot iphone 7. Ajutor, va rog!

1 răspuns:
| GabrielGabii18 a răspuns:

Problema cred ca este la microfon, e posibil sa se fi stricat la el și când se aude, când nu, nu neaparat dacă suni sau te suna a doua oară merge, ori s-o fi deconectat microfonul din telefon și nu face atingere bine