| yellowalien a întrebat:

Bună!
Am mai încercat să postez o dată întrebarea asta dar fără succes...
Cei care sunteţi în reţeaua Oringi big grin şi aţi fost prin străinătate cu roamingul activat, vi s-a întâmplat vreodată să vi se dezactiveze singur, după câteva zile? Dacă da, ce aţi făcut şi cum aţi procedat?
Vă mulţumesc şi să aveţi o seară frumoasă! happy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Este posibil ca serviciul Roaming sa se dezactiveze in momentul in care iti sunt suspendate serviciile din diverse motive (neplata facturii, depasirea limitei de credit, etc.). Uite cum poti activa sau reactiva serviciul Roaming atunci cand te afli in afara tarii http://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
| tl34 a răspuns:

Heyy pai am un raspuns pentru tine:
Mamam ei de engleza! Stii exista o chestia extraordinara numita invatat la engleza.Asa ca my dear daca vrei sa mergi in strainatate mai intai invata o boaba de engleza, apoi te poti duce.Se scrie Orange.Ah si o seara frumoasa si tie!

| yellowalien explică (pentru tl34):

Dacă tot ce ştii e să te dai mare, atunci îmi pare rău dar nu ai nimerit bine. Ştiu engleză mai multă decât ştii tu română, din păcate. Ştiu cum se scrie Orange, nu asta era problema, dar când am scris aşa nu mi s-a postat întrebarea şi am intrat la bănuieli(de reclame mascate şi alte porcării). În fine, mai vorbim când înveţi să scrii şi să te comporţi, adolescenţii la pubertate şi cu tendinţe de superioritate îmi displac profund.
Take care şi încearcă să găseşti cât mai multe metode inovatoare de a-ţi purta şepcile, în loc să porţi de grijă celor care nu au nevoie de asta. Ştii tu vorba aia... câinele moare de drum lung...