| ЖAngelOfLoveЖ a întrebat:

Am nevoie de ajutor, vă rog frumos. Mi-am luat acum 2 zile un S3 mare, şi am pus o poză normal, ca oarecare wallpaper şi am pus cu "imagine de fundal" aşa cum ştiam. Ei bine, acum am schimbat poza şi poza din urmă a rămas la stadiul de deschidere a telefonului, nu ştiu cum să explic, atunci când glisez degetul pe ecran. Cum fac să o schimb cu aceeaşi poză care o am pe fundal ca wallpaper? Vă rog frumos, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Alexiss25 a răspuns:

Dai pe poza pe vrei tu la SETARE FOTOGRAFIE CA ->''blocare fundal ecran pornire''
Funda?

| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru Alexiss25):

Mulţumesc frumos, o seară frumoasă!

1 răspuns: