| Viruss4ever a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. As vrea sa achizitionez un telefon nou si sunt foarte indecis. Am de ales dintre LG G2, Iphone 5S si Nexus 5.Va rog sa nu veniti cu alte telefoane gen S4, HTC One etc ca nu ma intereseaza.Multumesc anticipat! ps: va rog sa argumentati alegerea facuta happy

1 răspuns:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Iphone 5 s un telefon cu designe placut, merge impecabil, foarte practic nu are ecranu prea mare nu te incurca cu nimic...

Lg nu-ti lua are probleme mari cu softw majoritatea care au cumparat LG au regretat mai tarziu