| αηdrei a întrebat:

Ce ati alege dintre un Samsung Galaxy S3 si un iPhone 4S? (au preturi aproximativ egale)
Daca tot veniti cu un raspuns, puteti da si un mic argument pentru alegerea facuta. Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Pfui...Sincer nu aş alege nici unu.
Dar totuşi dacă ar fi să aleg, aş alege Samsung Galaxy S3, pentru că nu e aşa sensibil ca iphone-ul. Părerea mea, Iphone-ul e de rahat.

| αηdrei explică (pentru FadetoBlack):

Vreau un telefon cu CALITATE IN CONVORBIRE, repet CALITATE.
Procesor rapid, nu prea am timp de pierdut cu incarcarile interminabile ale telefoanelor android Allview de 2 bani.
Baterie mare, sa tina cateva zile (chiar nu suport sa incarc un telefon zilnic!)
Cat despre ecran/marime nu ma pasioneaza.

Puteti sa-mi dati informatii DESPRE ACESTE LUCRURI la cele doua telefoane? Vreau doua review-uri scurte (nu-mi dati www.emag.ro pentru ca am citit si stiu ca-s sarlatani si pun ce vor ei in review-uri - nu neaparat adevarul gol-golut)

| Alexandru98 a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| MYK3 a răspuns:

Un iPhone 4s ar fi mult mai bun decat un Samsung galaxy s3 si sa-ti spun si de ce:
1. Este mai frumos
2. Este mai usor de utilizat
3. Este mult mult mai performant
4. Nu te lasa la greu
5. E mult mai rapid
As putea contimua pana la infinit...

| andrea29 a răspuns:

IPhone 4 s pentru ca e mult mai bun si stistemul de operare merge mai repede daca asculti muzica pe telefon atunci merita s-o cumperi! depinde si de stillul tau si de care vrei tu

| αηdrei explică (pentru andrea29):

Pai uite cum e stilul meu:
Vreau un telefon cu CALITATE IN CONVORBIRE, repet CALITATE.
Procesor rapid, nu prea am timp de pierdut cu incarcarile interminabile ale telefoanelor android Allview de 2 bani.
Baterie mare, sa tina cateva zile (chiar nu suport sa incarc un telefon zilnic!)
Cat despre ecran/marime nu ma pasioneaza.

Astept si alte pareri.

| andrea29 a răspuns:

Procesorul iPhone-ului ii mai mare...e adv. ca e sensibil dar ca telefon iti recoman iPhone-ul unii zic ''ii de rahat'' da nu mi se pare... uitate pe eMAG la descrieri ak iti scrie info despre procesor etc.

| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns:

S3 pentru ca e un telefon destul de destept sa faca ceva bine. Iphone 4s este un telefon destul de fitos iar daca nu-l ti in husa permanent va deveni un telefon sub mana a treia.

| Emy123456789 a răspuns:

Eu nu mi-as lua nici unul dintre ele.Eu as prefera un Xperia S, Camera e de 12 Mp, si se aude extrem de bine si are pretul mai mic sau daca nu iti place poti lua un xperia T Camera de 13 MP, sau xperia Go e subacvatic

| SandraAmely201 a răspuns:

Pai sincer amandoua sunt bune dar iphone ii mai fragil dar mai performanat iar Samsung nu-i foarte fragil si ti-as recomanda Samsung