| Andreea2804Ioana a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un telefon marca iphone. Sunt indecisa asupra modelelor 7 plus si 8. As vrea o parere dea un posesor al ambelor telefoane, mai ales de la cel 7 plus ( daca chiar se vede faptul ca are 2 camere) si daca telefonul este masiv, multumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Un poseser al ambelor telefoane e foarte improbabil să găsești. De ce ar avea cineva două telefoane atât de apropiate ca și caracteristici și atât de scumpe.

De aceea îți propun o comparație a celor două și un Samsung (la juma de preț dar poate mai tare la multe capitole)