| RoxanaElena007 a întrebat:

Buna! Am nevoie de putin ajutor... Stiu ca la Samsung poti forta repornirea telefonului prin apasarea butonului mai mic de volum si butonul de pornire, insa exista varianta de a ii forta inchiderea ci nu repornirea? Vechiul meu telefon nu mai afiseaza nimic pe display si mi-a ramas o alarma pornita, astfel incat suna in fiecare zi la 7 dimineata, fiindca nu pot vedea nimic pe ecran si nici nu suporta Samsung dex sau bixby fiind un seria A mai vechi asta inseamna ca nu prea ii pot face nimic decat sa astept sa se descarce el singur... M-a mai si mancat undeva sa il incarc, sper ca ajuta la descarcarea bateriei si faptul ca il am cu wifi-ul pornit si conectat.

8 răspunsuri:
| Florian80 a răspuns:

Sigur ca il poti opri fortat.doar apasa continuu cateva secunde pe butonul de pornit/oprit

| RoxanaElena007 explică (pentru Florian80):

Nu prea vrea sa functioneze la modelul asta din pacate dar multumesc mult

| Florian80 a răspuns (pentru RoxanaElena007):

Nu se poate scoate bateria?

| RoxanaElena007 explică (pentru Florian80):

Nup, in schimb am rezolvat pentru ca ma reusit sa ii deconectez banda conectoare de la baterie. Telefonul nu il mai foloseste nimeni deci nu e o mare pierdere, ma bucur ca am apucat sa imi transfer datele prin smart switch happy

| Florian80 a răspuns (pentru RoxanaElena007):

Bvo

| 43tr a răspuns (pentru Florian80):

La telefoane noi Samsung asta nu mai este posibila

| 43tr a răspuns (pentru Florian80):

Scoaterea baterie nu mai este de prin 2017

| Florian80 a răspuns:

Mai.ai nevoie de el? Daca nu ..arunca l si uita de el