| DareToZlatan a întrebat:

Bună,am o întrebare : Dacă am un abonament la un telefon în Anglia și acum sunt în românia pot plăti de aici și dacă da cum?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu, nu cred ca poti! Ar fi o solutie... daca ai card bancar sa iei legatura cu cei de unde ai luat telefonul sa-ti dea un cont unde sa transferi banii. Deci va trebui sa dai cateva telefoane care te va costa ceva apoi s-ar putea sa zica ca nu se poate asa, deci e pe risc sau le mai poti spune ca vei plati cand te intorci ca acum nu esti in tara... Bafta!