| reaa a întrebat:

Buna! am o nelămurire, as vrea sa imi comand un telefon de pe totalconvert.ro dar nu stiu daca se poate plăti ramburs. Poate cineva sa ma ajute? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te chinuiai putin puteai sa citesti si singur:

"Produsele comandate online vor fi achitate ramburs curierului sau se pot achita cu cardul pe site."

https://www.totalconvert.ro/termeni-si-conditii

Vezi ca se plateste 25 lei livrarea, peste pretul telefonului!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am auzit în viața mea de site ul asta și totuși în 15secunde am aflat de pe el

Produsele comandate online vor fi achitate ramburs curierului sau se pot achita cu cardul pe site.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum 3-4 ani am luat de la ei un laptop, si l-am platit ramburs la curier.
Comanda linistit, sau daca ai intrebari, poti suna la ei. Eu ii recomand.

| MihaiSpeedster a răspuns:

O, Doamne!
Cel mai simplu mod să afli e să pui telefonul în coș și să treci la partea cu plata, și acolo îți spune modalitățile …