| Chantalle a întrebat:

Am o persoana pe what's app la care nu imi mai arata ora/data la care a fost conectata. Nu cred ca mi-a dat block pentru ca pot vedea statusul si poza pe care o are. Insa este singura persoana la care nu imi mai arata ora sau daca este on. Ajutoorrr...dau funda!

Răspuns Câştigător
| Crismotzueusint a răspuns:

Persoana aceea si-a modificat setarile de confidentialitate la aplicatia what's app. Dar nici persoana aceea nu poate vedea daca tu esti on/off