| Soparlamagica a întrebat:

Buna,ieri mi-am scapat telefonul care are folie de sticla pe ciment si am vazut ca s-a crapat folia, dar daca ma uit in lumina sub folie, se vede o umbra de parca ar fi si ecranul spart. Poate fi doar o umbra sau e crapat? Ps. Nici nu l-am scapat tare

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Cel mai probabil e doar folia.

| andreeaeml1200 a răspuns:

Ori se reflecta crapatura de pe folie pe ecranul telefonului, ori e si ecranul crapat

| Soparlamagica explică (pentru andreeaeml1200):

Asta ziceam si eu… daca ma uit la crapatura fara lumina, vad ca e doar crapatura dupa folie. Mersi!