| DorrySweet51 a întrebat:

Am o problema la telefon. E legata de luminozitate. Cand setez luminozitatea sa fie pe mediu sau maxim e ok dar daca setez pe minim culoarea ecranului pulseaza si isi schimba culoarea in verde. Aceasi lucru patesc si la timpul de expirare a luminozitatii ecranuilui. Va rog ajutati-ma cu un sfat. sad

3 răspunsuri:
| andyarx a răspuns:

Reseteazal cu hard reset si daca este o problema de soft se va rezolva, daca insa vei avea din nou aceasta problema mergi la un service cu el pentru ca sigur are o problema tehnica

| DorrySweet51 explică (pentru andyarx):

De unde il pot reseta? Acum am observat ca daca il setez sa fie pe economisire energie atunci ecranul pulseaza si devine verde. Daca il resetez voi pierde tot ce am salvat pe telefon?

| andyarx a răspuns:

Nu vei pierde nimic daca ai cloud, dar daca nu ai salveaza pe card sau pe pc ce poti salva si incearca cu hard reset. Trimitemi mesaj daca nu reusesti sa-i dai reset, ai aici un link: https://m.youtube.com/watch?v=8Dm9NPqH5KE