| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna,am o problema la un telefon Htc 8x Windows Phone 8.1 si nu imi Mai merge camera...l-am scapat in apa si l-am lasat sa se usuce 48 de ore iar dupa ce s-a uscat m-am uitat sa vad daca e ok laughing in fine...nici magazinul nu Mai merge cum mergea adica trebuie sa astept si 1 minut ca sa se deschida dar camera cand dau pe ea se inchide singur si revine la meniul principal...care sa fie problema apa mi-a stricat ceva pe acolo? Camera sa fir arsa? CE sa fie? sad

1 răspuns:
| andreeaskumpic a răspuns:

Parerea mea : du-te la un service, e posibil sa fie stricata camera, apa afecatand-o