| Florian80 a întrebat:

Buna, am o problema legata de soneria telefonului meu. Suna foarte incet si in aer liber nu o aud, i-am schimbat soneria e tot la fel. Am intrat in setari si desi am setat volumul tare cand ma suna cineva tot asa incet se aude.Ce sa mai fac cu el? Ms

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa faci mai mult de atat, pentru ca este in functie de pozitionarea difuzorului telefonului.
Ce poti face ar fi sa iti alegi melodii care sunt foarte "tare" date, cam atat tot.
Poti sa setezi cand te apeleaza cineva ca telefonul sa sune si sa si vibreze!

| Florian80 explică:

Poti sa te arunci.si tu cu el cu tot?