| alex88tgb a întrebat:

Salut,am un LG optimus L5, am o problema cu volumul telefonului,telefonul in stand-by,blocat,cand ma suna cineva,suna de la incet la mai tare,cu toate ca e volumul maxim,dupa ce inchei convorbirea,observ ca volumul soneriei e micsorat,il dau la maxim din nou, si toata treaba se repeta sad. funda happy

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Instaleaza volume ace de pe google play. Si daca nu isi revine nici cu aplicatia asta activa, mai bine ii dai o resetare generala, e in meniul setari. Clar ai o problema de soft, nu are nimic telefonul din punct de vedere fizic. Si al meu a facut asa, si l-am upgradat, am pus alt sistem de operare si acum nu mai face.

| alex88tgb explică (pentru antimulte):

I-am facut update acum ceva timp, am android 4.1.2