| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Buna, am o problema mare. Am telefon Asus Zenfone 5 LTE model A500KL.
Deci am 8 gb si 2 gb ram.
Din acei 8 Gb mi-a împărțit în 4 gb deci cei 4 unde sunt când resetez telefonul am liberi 3.5 GB si nu îmi ajunge măcar vreo 5 gb să am liberi.
Si mai ales când se actualizează aplicațiile de pe magazin play am vreo 1 gb liber, va rog ajutati-ma să am măcar 5 gb liber din 8 sau as putea face Root ca am Android 5.0 adica lollipop. Dau Funda, va rog.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ti un card macar de 16 Gb si muta tot ce se poate pe el.