| Denis_Denis_1998 a întrebat:

BUNA. Am o tableta Lenovo Tab 3 7 model 7304-f specs: 1Gb ram ddr4 quard-core 1.3 ghz as putea sa fac Root la această tableta dacă da spuneti-mi de care ca kingroot se încarcă până la 20% si spune acolo ceva.
Sau pe telefonul meu Asus Zenfone 5 LTE model A500KL specs:2gb ram quard-core 1. 2ghz as putea si pe telefon să fac, spuneti-mi dacă pot pe amândouă va rog.

3 răspunsuri:
| RopeRop2 a răspuns:

Probabil nu este făcut din fabrica sa suporte, sau schimba aplicația de root, sau mai este o modalitate sa faci din pc

| Denis_Denis_1998 explică (pentru RopeRop2):

Zimi cum să-mi fac din PC sau arată o un video