| belle2009 a întrebat:

Am o problema, posed un Samsung Galaxy S6 acum 3-4 zile mi s-a actualizat automat softul astazi in timp ce stateam pe Facebook si dintr-o data mi-a aparut Samsung pe ecran si nici nu se opreste, nici nu ma lasa sa-l pornesc.
Ce se intampla?
Va rog ajutati-ma ca sunt disperata, ce pot sa-i fac (i-am scos si cartela si tot nu merge).
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| IoanaIonuca a răspuns:

Incearca sa tii apasat pe butonul de deblocare, volum jos si tasta din mijloc deodata. Apoi urmezi ce-ti spune, e un fel de reset asta. Sa-mi spui daca reusesti :*

| belle2009 explică (pentru IoanaIonuca):

Da, Ioana am reusit.
Iti multumesc din suflet.

4 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Sunt telefoane Samsung. normal ca patiti orice fel de prostie. Dai ba un restart la telefon nu reset. Cum ti-a mai zis si Ioana mai sus. Se numeste reboot...

| belle2009 explică:

Nu vreau sa il resetez ca mai am anumite numere pe el si as vrea sa le recuperez.

| Rmy16 a răspuns (pentru belle2009):

Salvează numerele pe cartelă și o scoți când îl resetezi, așa o să-ți rămână.