| andruska00 a întrebat:

Am o problema, prietenul meu este plecat in Belgia, si are număr de Belgia, problema este că eu Am minute internationale pe.mobil doar ca atunci cand. il sun imi spune că nu am suficient credit! De ce? PS: Fundita + cadou

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate îl suni pe nr. de telefon fix?

| Radu284 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi, si nu intrebi pe cei de la serviciul de telefonie de care aparti?

| danutzu96 a răspuns:

De ce nu iti iei si tu si el lyca si il suni moca?

| Peridava a răspuns:

Minutele internationale sint pentru retelele fixe. Daca tu ai avea credit, ai putea suna dar ti-ar consuma creditul, nu minutele.