| alexandra7 a întrebat:

Va rog ajutati-ma sau dati-mi un sfat deoarece am o problema cu telefonul. Mi s-au sters toate contactele de pe cartela si cand incep sa formez un numar si ca sa sun pe cineva, mi se inchide pe loc telefonul! Ati putea sa-mi spuneti ce ar avea telefonul? Marca telefonului este Nokia 113. Funda!

Răspuns Câştigător
| Sexxy a răspuns:

Daca este in garantie te poti duce cu telefonul la reprezentanta(service) si ti-l poate resofta. si eu am avut probleme tot cu un telefon Nokia, tot cu soft

2 răspunsuri:
| Sexxy a răspuns:

Probleme su softul

| alexandra7 explică (pentru Sexxy):

Deci ce se poate face cu el?