| alicepika a întrebat:

Bunahappy am o tableta Samsung galaxy note si nu reusesc sa urmaresc seriale online de pe ea.imi apare un mesaj gen 'taleta a fost infestata cu un virus'. stie cine ce as putea face? Sau ce aplicatie sa descarc din store?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ca sa fii linistita descarca avast free si scaneazi totul. apoi il dezinstalezi ca sa nu iti incetineasca tableta. bafta

| alicepika explică (pentru gelu1970):

Multumesc happy

| gelu1970 a răspuns (pentru alicepika):

Pentru nimic Alice. sunt multe programe pe care le instalam si odata cu ele publicitate si alte mizerii ce te face sa crezi faptul ca ai tbleta, telefonul sau pc infectat. insa nu trebuie sa crezi toate mizeriile ce iti ies pe desk.