| mariass a întrebat:

Hei. Am si eu o problema pe care nu reusesc sa o rezolv. Am un Samsung Galaxy S2 si as vrea sa iau o aplicatie (gratis daca s-ar putea) de unde sa pot sa descarc muzica (daca s-ar gasi si muzica romaneasca ar fi perfect.). Stie cineva vreo aplicatie buna? Eu am cautat si am gasit cateva, dar nu mi-au prea placut. happy Multumesc!

FUNDA!

2 răspunsuri:
| ade2998 a răspuns:

Sincer nu știu sa iți dau un răspuns concret. Cel mai bine cauta pe google.

| mariass explică (pentru ade2998):

Am cautat, dar nu am gasit (cel putin eu) mare lucru. Erau cateva, dar nu mi-au placut prea mult. Plus ca nu au muzica romaneasca (Antonia, Smiley etc.). happy