| mariass a întrebat:

Hei. Am si eu o problema pe care nu reusesc sa o rezolv. Am un Samsung Galaxy S2 si as vrea sa iau o aplicatie (gratis daca s-ar putea) de unde sa pot sa descarc muzica (daca s-ar gasi si muzica romaneasca ar fi perfect.). Stie cineva vreo aplicatie buna? Eu am cautat si am gasit cateva, dar nu mi-au prea placut. happy Multumesc!

FUNDA!

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Este pe net un site anume pentru asta se numeste Android Market si acolo ai mii de aplicatii jocuri etc free.Succes!

| mariass explică (pentru traveler):

Asta stiu si eu. happy Am intrebat daca stie cineva o aplicatie mai buna. De cautat, am cautat si eu.

| Adaliina16 a răspuns:

Pai cauta pe mobile.9 themes si dai la apps. Alegi categoria de telefon adica Samsung galaxy s2 si ai acolo tot felul de aplicatii jocuri, muzica etc. le downloadezi pe computer si dupa pe teledon sau ceva de genu. Eu asa folosesc sa-mi bag jocuri pe tableta si a mers de fiecare data si sunt multumita.