| MaAarYa a întrebat:

Buna, am s9 si am impresia ca am ceva virusi. Ce aplicatie ar fi ok sa mai scap de ei? Ca pe google ghrome tot imi apar tot felul de stiri si cand intri pe ele iti arata virusi ca si cum s-ar incarca.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Am avut asa ceva pentru ca am instalat o aplicatie (era un PDF reader). Am gasit pe net care era problema si dezinstaland aplicatia am scapat de reclamele respective.

| Tranconoid a răspuns:

Nu ai niciun virus, cateodata mai apar niste publicitati cand intri pe un site deci e normal si mie mi se intampla. Chestile alea care iti spun ca ai virusi si sa suni de exemplu la un numar sunt false(nu ai niciun virus). Poti cauta pe internet sa te convigi.

| maxim789 a răspuns:

Poti sa im dai instagramul tau?