| ChirescuCristi1992 a întrebat:

am Samsung galaxy S2 si folosesc internetul mult deci bateria se descarca cam in fiecare zi. Se poate strica bateria sau ceva fiindca este incarcata foarte des? Multumesc mult pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| Elena_Nistor_1990 a răspuns:

Se poate strica Acumulatorul! Sistemul Android e foarte problematic! Cand stai pe telefon strica bateria pana ajunge la 0, apoi peste 5 minute baga-l la incarcat!

1 răspuns:
| Pau17 a răspuns:

Nu se strica bateria dar e nasol ca trebuie sa il incarci in fiecare zi. Daca vrei sa te tina bateria pentru mai mult timp iti sugerez sa mergi in magazinele germanos si sa te interesezi sa iti cumperi o baterie mai buna. Succes:*