| Neculciu_Geta_1970 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un telefon Allview p9 energy mini, vreau sa intru in contacte sa apelez pe cineva care nu il am in apelari si cand apas pe acea persoana sa o apelez imi apare o imagine alba? Stiti cumva ce se intampla.Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Este o eroare a aplicatiei de contacte. Incearca sa stergi datele aplicatiei de la manager de aplicatii si dupa sa o refolosesti. Ar putea sa aiba nevoie si de un update.