| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Doresc sa stiu de ce imi apare scris pe ecranul telefonului "Blocat de Gaseste-mi dispozitivul?"

10 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poate ca telefonul pe care il detii a fost furat de la cineva si acesta l-a blocat.

| Bogdan70001 a răspuns:

NU MAI FURA TELEFOANE!

Nu ai ce sa-i faci decat sa-l returnezi.Vezi ca poate merge si la politie

| anonim_4396 explică (pentru Bogdan70001):

Nu este furat.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci sa zicem ca nu l-ai furat ci l-ai luat fara stirea proprietarului sau te-a pacalit. In ambele situatii trebuie sa cauti proprietarul

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Protectia asta nu poate fi activata decat de cineva care are acces la contul google de pe telefon
Fie l-ai furat
Fie i-ai dat contul de Clash Royale sau Brawlstars (zic asta deorece te vad mai mic)

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Salontanul):

Si-a sters si contul, este clar ca l-a furat

Răspuns utilizator avertizat
| arem a răspuns:

Cauta pe ala care e propietarul telefonului