| Szekely_Andrea_1989 a întrebat:

am si eu o intrebare, mi-am cumparat un Nokia lumia 720, si nu stiu ce sa fac sa imi mearga tot timpul wifi-ul, daca incerc sa intru pe facebook imi scrie ca ii problema la conexiune dar mai mult acasa la mine daca sunt conectata pe wifi... multumesc happy

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Nu se conecteaza la nici o retea WiFi, sau numai la tine acasa nu se conecteaza? Ca daca nu se conecteaza niciunde, atunci s-ar putea sa fie o problema cu driver-ul pentru internet al telefonului si ar trebui sa il duci in service.