| Zozouu a întrebat:

Bună!
Am si eu o întrebare mi s-a sters pozele de pe Card Sd cum pot sa le recuperez nu le-am sters eu sau sters singure nu le găsesc stie cine va rog ajuta-ma.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Easeus Data Recovery
Dr. Fone Android
Ontrack Recovery
Auslogics.
Încearcă Easeus. E mai ușor de găsit full și dă bune rezultate.
Nu mai scrie info pe card.
Scoate cardul din telefon.

| Bizon95 a răspuns:

Cam naspa momentul
SPER ca reusesti sa recuperezi ceva... incearca sa il bagi intr-un card reader si sa pui un program ca recuva

insa, daca s-au sters singure, banuiala mea e ca e card ieftin, de slaba calitate si care si-a pierdut datele, SE INTAMPLA!
si nu prea ai ce sa mai faci, decat daca platesti recuperare de date la o firma:
https://www.google.com/search?q=servicii+recuperare+date
insa, s-ar putea sa te usture la buzunar :(

| adryang78 a răspuns:

Găsești pe Internet foarte multe utilitare pentru recuperarea datelor. Bagă cardul SD în calculator și scanează-l cu un astfel de utilitar, măcar vei recupera o parte.