| tare84 a întrebat:

Buna am si eu o intrtebare. Am un Samsung galaxy j 3 model 2016 si am si eu o mica problema la el daca se poate numi asa. In modul standby ramane ceasul in urma, dar cand pornesc ecranul imi sare inapoi pe normal. Nu stiu din ce cauza imi face asa. Tele fonul nu are inca nici 2 saptamani. Si tatatl meu are telefon la fel si si lui ii face la fel. Multumesc frumos si astept un raspuns din partea voastra.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pare a fi un bug in programul Samsung-ului.
Ceasul intern (de baza) functioneaza in continuu, corect, dar in regim standby procesorului ii scade viteza de lucru. Aici au gresit programarea: indicatia o iau de la un ceas programat, nu de la ceasul de baza a sistemului.

| Garypowa a răspuns:

Pai,din cate am citit poate cei de la Samsung poate nu au facut o setare necesara la ceas pentru modul stand-by. Daca vrei sa afli mai multe poti sa te duci si sa intrebi la,, Reparatii GSM".

Sper ca te-am ajutat! Papa!