| yuliansch a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung Galaxy Fame si am o mica problema: am pus pe ecranul principal un widget-ceas, insa acest ceas ramane in urma in comparatie cu ceasul din coltul din dreapta -sus al ecranului( care functioneaza normal). Care ar putea fi cauza?
Inca ceva: se poate da mai tare volumul la difuzor pentru un volum mai mare?(volumul este setat la max.)
Multumesc.

1 răspuns:
| rarepearls a răspuns:

In priml rand da resetare la valorile din fabrica si incearca iar si voluml nu merge marit