| IoanaG1 a întrebat:

Am si eu o problem cu telefonul : deci am mai avut doua telefoane in afara de asta care il am acum. si am avut acelasi card la toate..si in actualul telefon daca bag cardul imi apar pozele doar de pe primul telefon. ce pot sa fac sa imi apara toate pozele? Multumesc anticipat. Dau funda happy

1 răspuns:
| markopolo a răspuns:

Cardurile nu sunt intotdeauna compatibile cu orice telefon.am avut si eu un Nokia 2730 clasic si imi mergea foarte bine dar dupa ce mi-am schimbat tel. cardul nu-mi mai mergea si am fost nevoit sa-mi cumpar alt card