| PeppaPig a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Am avut un telefon iar acum mi-am cumparat altul (acesta fiind al treilea) iar cand bag cardul nu imi apar nici melodiile nici pozele de pe al doilea telefon. Imi apar doar de pe primul telefon. Ce trebuie sa fac? Cum trebuie sa procedez? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Auzi, dar ai incercat sa te uiti pe card cu calculatorul sa vezi daca sunt melodii/poze acolo?

Din ce spui tu, melodiile si pozele sunt pe primul telefon, in memoria interna, nu pe card.

Asa rezulta din text.

| IFlorin97 a răspuns:

Unele telefoane nu citeste imaginile ma mari de exemplu 1000x1000 dimensiunea, asa mi se intampla si mie cand iau muzica de la pc, nu apare in telefon