| Thisismetoday1 a întrebat:

Buna. Am si eu o problema cu cei de la Vodafone. Am avut un abonament la comun cu cineva după ce a expirat am hotarat sa ne mutăm de la ei și ne-am portat la o altă rețea. Recent m-au sunat sa imi spuna ca trebuie să plătesc 3 mil pentru un abonament de internet care, cică e facut pe numele meu dar nu cunosc nici un număr nici macar nu am facut eu abonamentul. Ce pot sa fac sa scap de ei? Am făcut deja 3 cereri ca numerele respective nu sunt ale mele dar ei tot pe mine Ma suna sa plătesc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună seara! Ai zis ca ai avut un abonament la comun cu cineva, e, acel cineva cu care ai împărtit abonamentul intreaba l poate el a avut internet, ca cei de la Vodafone te vor urmarii penal daca nu achiti datoria de 3 milioane, ei nu au nici o vina, voi acolo cine stie cum a ti împartit abonamentul.

| Zuzu1991 a răspuns:

Du-te fizic la o reprezentanta Vodafone si bate-i la cap pana iti spun cum si de ce e abonamentul ala pe numele tau

| al0o0o0 a răspuns:

Verifica sa nu fie acel cineva cel care a facut abonamentul.

| Alexia26 a răspuns:

Cine e acel cineva?