| deadrose2543 a întrebat:

Buna,am si eu o problema cu telefonul meu,acum cateva luni a inceput ecranul sa se incetoseze,cand era in frig,iar cand era cald isi revenea la normal. Eu am auzit ca ar putea sa se fi condensat ceva inauntru si ca nu e vina mea, iar azi cand m-am dus sa il repar la ei cu garantia mi-au zis ca este display-ul spart.
Voi ati mai patit asa ceva? Ar putea fi din cauza unei cazaturi sau ar putea fi faptul ca l-am lasat afara cand era frig?

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Eu zic ca display-ul este de vina happy, s-au condensat pixeli asa ca iti recomand sa il schimbi