| syl a întrebat:

Am un Nokia E 61i. Astazi totul a mers cum trebuie la el. Am plecat pana la magazin, si l-am lasat in casa. Cand m-am intors avea ecranul alb. L-am inchis si l-am redeschis, dar ecranul tot alb ramane. Functioneaza, doar ca nu se vede nimic...totul e alb. Are ce sa fie altceva in afara de display? Adica am auzit ca s-a dus display-ul la multi dar in urma unor cazaturi, sau altele de genul asta. Dar nu am mai auzit sa se duca display-ul stand telefonul pe masa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Si mie mi se intamplase cu un Nokia la fel.
Singura modalitate e sa il duci la service, si o sa ti-l faca moca.
Si alta data, nu-ti mai lua Nokia happy
Sper ca te-am ajutat.