| Annouka a întrebat:

Stie cineva o aplicatie care imi redeschide telefonul? Mi-l inchide si mi l deschide de la Power. Restart. NU de la fabrica. Am nevoie pentru ca butonul de inchidere tell s-a stricat si nu mai merge... VA ROG! Si care mi-l redeschide nu doar inchide ok? PLS

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca butonul power e stricat trebuie inlocuit.

| Annouka explică (pentru gelu1970):

Cum? Cat costa? Am iphone si are din ala in care bagi cu acu pentru cartela... nu are carcasa

| gelu1970 a răspuns (pentru Annouka):

De ex pentru gama 5, 5c, 5s, 6, 6s butonul power costa vreo 10 euro sau mai putin. cat o sa te coste reparatia in Romania nu am idee. intre buton si mana de lucru iese normal intre 35-37 euro.
tarifele celor de acolo nu le stiu.

| Annouka explică (pentru gelu1970):

Mersi mult! Off cati bani am de dat ca s si la facultate._. Tre sa i dau reset ca nu mi merg datele mobile... offf! Mersi happy

| gelu1970 a răspuns (pentru Annouka):

Pentru nimic.