| BowSpam a întrebat:

Ajutoor am o problema. De curand mi-am bagat un abonament pentru. vodafone..cu mesaje cu minute etc. nu cont. asta Treaba e ca atunci cand incerc sa trimit la cineva un mesaj imi ramane la trimitere/asteptare Si stau asa si nu se trimite nimic. Ce pot sa fac? Funda+Vot.

3 răspunsuri:
| Wh0Me a răspuns:

Du-te la un centru Vodafone. Si ei iti vor baga un cod format din cifre sau un nr. la centru de mesaje si ai rezolvat problema!winking

| Luysa_Larisa_1989 a răspuns:

Chestia asta se mai intampla big grin intra la setari la msg si scrie acolo undeva centru de trimitere si trebuie sa aiba un nr de tel daca nu are big grin ii suni pe aia de la Vodafone si ii spui sa iti dea nr de la centru de trimitere si pe urma il bagi si incerci si vzi care ie trebuie :*

| Luysa_Larisa_1989 a răspuns:

Pai intra in setari, la mesaje si da la centrul de trimetere si vezi daca scrie un nr de tel, daca nu sunai pe cei de la Vodafone si cerele nr,... dupa care il bagi si incerci big grin