| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema: Telefonul meu merge foarte greu si nu inteleg de ce:am acel joc trivia, facebook lite, 4melodii si poze. Nu stiu de ce merge greu! Heeelp! Si stiti vreo aplicatie care e cea mai buna pentru personaluzarea telefonului dar sa mearga si repede precum hola?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarca ADVANCED TASK MANAGER in Magazin Play. Ai memoria RAM incarcata. Cu aceasta aplicatie poti curata usor. Partea buna ca programezi si sterge automat. NU MANUAL.

3 răspunsuri:
| sweetela a răspuns:

Si cum fac sa imi eliberez din ram? Va merge mai repede telefonul?

| MarianMM18 a răspuns:

Clean-Master iti recomand, eu il folosesc de mult timp happy

| Claudio150 a răspuns:

Are dreptate angelblue90 nu prea ai memorie in telefon!