| Assiral a întrebat:

Am si eu un Nokia Asha 201 si am o problema cu el de ceva timp, cand fac poze mi se blocheaza, ma gandeam oare sa fie din cauza faptului ca acum ceva timp descarcam de pe ne direct pe telefon si poate am virusi in telefon?!? Daca poate sa ma ajute si pe mine cineva cu o solutie...dau funda ..multumesc

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ciudat, deoarece ştiam că Nokia este o firmă bună.
Mergi la un magazin specializat Orange, Vodafone sau Cosmote şi vezi ce problemă are telefonul tău.
Pa-pa.