| chervase a întrebat:

Buna am si eu un telefon Nokia 5800 expressmusic si de odata cand l-am pus la incarcat sa aprins ledul de la camera si s-o instins acum nu mai merge nu se mai aprinde de ce oare nu mai porneste i-am spus ogramada alta baterie de Samsung corby si nu merge trebuie sa ai cumpar alta baterie sau s-a stricat si trebuie sa al duc la facut plizz funda pentru cel care imi zice :p si cel mai corect raspuns

Răspuns Câştigător
| stefan009 a răspuns:

Pai tu trebuie sl pui usor cablul in telefon daca il apesi se rupe inauntru la telefon este o siguranta si daca siguranta aia se rupe nu-ti
mai merge dul la Dani la reparat si astept fundita.

| chervase explică (pentru stefan009):

Ti-am dat fund da orisicum mersy pentru raspuns,, eu am facut telu era dusa bateria