| anonim_4396 a întrebat:

Buna am telefon DIGImobil de la rds si de o saptamana incoace i-mi scrie pe ecraon: Telefon blocat, va rugam sa introduceti cartela SIM valabila.
Si e introdusa in el daca nu am rebagato in toate partile si nimic tot asa.
Ce sa fac?
Dau funda la cel mai bun raspuns daca rezolv problema!
La ei nu pot sa ma duc ca e facut contractul pe altcineva.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil ca SIM-ul sa fie terminat.Mergi cu acel altcineva la ei.Nu ai ce face.Trebuia sa te gandesti si la asta cand ai facut contractul.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Din pacate nu pot e plecat din tara, ma gandeam sa-l duc la un service dinasta de telefoane da nu cred ca o sa rezolv ceva la ei.
Pur si simplu m-am trezit cu el asa si factura e platita tottimpul la zi.
De fapt abonamentul ca am inclus in le toate 3 si restul merg numa ista intr-o zi pac a facut problemna asta din senin!

Răspuns utilizator avertizat